
Smart Technology Venom Green з SIM-картою, 2 ремінці
5 195 ₴
- В наявності
- Код: 2459
+380 (73) 725-35-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Smart Technology з SIM-картою - інноваційна розробка 2026 року бренду UWatch. Годинник має підтримку SIM-карт, з нього можна телефонувати та приймати виклики, підключати гарнітуру таку як блютуз навушники чи безпровідні колонки, а також користуватись мобільним інтернетом та Wi-Fi. Годинник комплектується потужним 4-ядерним процесором, має операційну систему Android та потужну батарею на 1100 МАч. На нього можна встановлювати додатки з Play Market (Youtube, Youtube Music, Google Maps, Telegram, TikTok та інші). Годинник має GPS навігацію та працює повністю автономно без підключення до телефону. Це класний вибір за крутою ціною.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Годинник комплектується 2 ремінцями:Основний - каучуковий чорний;Додатковий - каучуковий зелений Brutal.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UWatch |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 52 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS | Да |
| Wi-Fi | Да |
| В режимі очікування | до 3 днів |
| Вага, г | 60 |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
| Виміри здоров'я | Пульс, тиск, кисень в крові, стрес |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Сенсорний |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 27 см (регулюється) |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Додаткові характеристики | Працюють з Apple і Android, зручний безкоштовний додаток Apple і Android |
| Діагональ дисплея | 1.95" |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Каучуковий |
| Месенджері | Телеграм, Інста, Фейсбук |
| Мова годинника | Укр, рос, англ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Можливість розмовляти | Да |
| Місткість акумулятора, мА*ч | 1100 |
| Наявність камери | З камерою |
| Обсяг пам'яті | 128 Гб |
| Особливості | Вимірювання пульсу/тиску/кисню в крові; GPS -навігатор; Крокомір; Лічильник калорій; Sim-карта та можливість робити дзвінки; Камера |
| Підтримка Sim-карти | З SIM-карткою |
| Роздільна здатність дисплея | 490*490 |
| Стать | Чоловічі |
| Тип | Розумний годинник |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Розумний годинник |
| У звичайному режимі | 1 день |
| Форма корпусу | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 195 ₴






